Zobrazení 2022: 105625
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Muzeum loutkářských kultur - programy pro školy

Web : www.puppets.cz
Email : olga.havlikova@puppets.cz
Datum vložení : 30.04 11:45 - 2020

Muzeum města Brna - programy pro školy na březen 2020

Web : www.spilberk.cz
Email : muzeum.brno@spilberk.cz
Datum vložení : 30.03 00:15 - 2020

Výprodej - sleva 10 % na celý sortiment

Z důvodu stěhování skladu a provozovny jsme spustili akci: 10 % slevu na veškerý sortiment pro objednávky nad 1500 Kč. Školským zařízením zasíláme na fakturu. Využijte časově omezené měsíční akce a výhodně nakupte do školky, družiny i do školy didaktické hračky , dřevěné hračky, výukové pomůcky, puzzle, kartičky, kreativní razítka a potřeby atd.
Sleva se vám automaticky načte v košíku.
www.a-toys.cz

Web : a-toys.cz
Email : info@a-toys.cz
Datum vložení : 15.03 20:30 - 2020

Neobyčejný školní výlet 2020

Dobrý den,

zahájili jsme příjem rezervací školních výletů na letošní rok. Neváhejte s  rezervací na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE v Beskydech. Rezervace je bezplatná.
Pro žáky prvního stupně je připravena speciální trasa překážek JUNIOR se samojistícím systémem.
Tarzanie nabízí celkem pět tras lanových překážek různé náročnosti, tak aby si mohl každý žák/student vybrat dle svých schopností. Součástí areálu jsou i další atrakce: trampolíny, PowerFan, a další. Váš školní výlet můžete spojit s návštěvou známého výletního místa – PUSTEVNY.
Na našich stránkách www.tarzanie.cz/skolykluby/ naleznete bližší informace a také rezervační formulář.
Věřím, že stejně jako v minulých letech, kdy u nás absolvovali program tisíce žáků, i letos u nás naleznete příjemné prostředí a užitečné odreagování.

S pozdravem.

Milan Michna
instruktor lanových aktivit I. třídy

Web : www.tarzanie.cz
Email : rezervace@tarzanie.cz
Datum vložení : 15.02 14:14 - 2020

Stanislav Chudoba - Rotag

Vážení přátelé,

NABÍZÍME VÁM S VELKOU SLEVOU KRÁSNÉ VÁZANÉ KNÍŽKY, z důvodů uvolnění místa ve skladu, pro další nové tituly. Knížky můžete darovat svým předškoláčkům. Obsahují i zvláštní list pro věnování.

Jedná se o knížku O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE s krásnými ilustracemi Pavlíny Kourkové. Děj popisuje pohádkovým způsobem, jak se na Zemi dostalo zlo pomocí zlých bytůstek z vesmíru. Vše nakonec dobře dopadlo, jako v každé pohádce.

Dále se jedná o knížku s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI, s ilustracemi Evy Sýkorové.  Její děj se odehrává v rakouských Alpách, kde se Honzík skamarádí s horským skřítkem a prožívá s ním nádherná dobrodružství v nám neznámých světech.

Obě knížky jsou ve formátu A4, v tuhé vazbě, se stránkou určenou pro věnování. Při objednávce 5ks a více je cena 80Kč za jednu knížku.

Bližší informace o knížkách najdete na www.rotag.cz  v sekci vázané knihy.

Dále si vám dovolujeme nabídnout nádherné CD s názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH V PODÁNÍ JITKY MOLAVCOVÉ A TOMÁŠE PERGLA.

CD stojí 299kč, ale při objednání současně s knížkami vám jej poskytneme za cenu 200Kč.

Objednávky pište na adresu: vydavatelstvi@rotag.cz

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 10.02 11:41 - 2020

POBALTÍ + PETROHRAD / doplnění autobusů

HLEDÁME ŠKOLU NA DOPLNĚNÍ AUTOBUSU - POBALTÍ + PETROHRAD! Možná jste s náma byli na Pobaltí a v Helsinkách. Nyní (díky tomu, že Rusko zrušilo víza) jsme rozšíříli tuto nabídku o Petrohrad. Potřebujeme pár žáků - studentů na doplnění autobusu. Budete-li mít zájem, neváhejte nás kontaktovat: 596 811 696.
POBALTÍ + PETROHRAD

Web : www.gattomacek.cz/
Email : gattom@email.cz
Datum vložení : 06.02 15:51 - 2020

Kreativní tvoření pro školy - vytvořte si svoji dekoraci - objednávky materiálu

Vážené paní ředitelky a učitelky,

vytvořte si s dětmi svoji dekoraci a bavte se!

Je čas na zábavu a tvoření. Vytvořte si z vatových kuliček a dalšího materiálu postavičky podle vaší fantazie. Zábava pro malé i velké tvořitele. Pojďte a bavte se s námi. Tvořící materiály a pomůcky pro vaše tvoření od českého výrobce.

Nízké ceny.

Materiál na poskládání postaviček objednávejte na:

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 08.11 13:45 - 2019

Bártek rozhlasy s.r.o.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz
Datum vložení : 07.11 09:38 - 2019

PÍSMENKOVÝ DETEKTIV - SLABIKY A HLÁSKY

Písmenkový detektiv  je pokračování úspěšného titulu Rozvoj řeči - zvuky a slabiky. Nyní u nás v nabídce

Web : https://www.logopedie-vendy.cz/hry-pro-podporu-rozvoje-reci/pismenkovy-detektiv-slabiky-a-hlasky/