Zobrazení dnes: 9327
Zobrazení včera: 13696
Zobrazení 2018: 210096
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení 2016: 5756668
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 55032134

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

jediný olejový pastel

Olejové pastely Cray-Pas®

Olejový pastel Cray-Pas®, vyvinutý Sakurou v r. 1924, s ideální rovnováhou mezi barvivem, olejem a voskem. Tento kreslící materiál je extrémně snadno použitelný na papír, kámen, plátno, dřevo, kde lze užívat různé techniky jako míchání, překrývání, proškrabování, pastózní technika, stupňování, k tomu, aby jste měnily využití olejových pastelů.
Vynikající prostředek k učení různých technik a postupů. Práce s olejovými pastely Cray-Pas je velmi kreativní, zábavná, bezpečná, vzrušující a velmi snadná.
Ne jako olejové barvy nebo křídy, olejový pastel Cray-Pas® je suchý při doteku a nepráší. Není zde žádná příprava, míchání nebo třídění požadovaného. Když nálada udeří tak hned můžete kreslit. Kresba s Cray-Pas® se nemusí se fixovat.
 • Žádné jiné olejové pastely tyto funkce neplní
 • Velmi měkký & jemný, netoxické, bez zápachu a vodě odolné
 • Perfektní míchání, roztírání, překrývání a vyškrabování barev
 • + 4 let
 • 48 jasných a intenzivních barev
 • Obrázky z každoroční soutěže (1998-2012) z USA 1-9 třída ZŠ.
 • Velmi velká variabilita použití.
 • Praktické ukázky
 • Kreslení krajiny
 • příklady použití

  Obecně platí, že olejové pastely mají dvě formy, měkký a tvrdý. Jestli je olejový pastel příliš měkký pak se lepí na prsty a je obtížný k používání. Měkké druhy olejových pastelů se hodí pro pastózní techniku malby, ale nejsou vhodné na delikátní efekty jako míchání a překrývání. Často měkké olejové pastely "olej" maže skrz papír a za vyšší teploty se roztečou. Tvrdé olejové pastely zase jdou obtížně roztírat, míchat apod. Ať tak nebo onak, olejový pastel Cray-Pas® má perfektní míru tvrdosti. Tak má pravou rovnováhu a strukturu, a nesdílí jakékoliv nedostatky z měkkých či tvrdých olejových pastelů.

  Desítky let zkušeností vyrábět a vyvíjet umělecké materiály udělaly z bruynzeel-sakura experta na rafinaci nejkvalitnějších pigmentů. To je výhoda oproti většině výrobců, kteří používají levné barvy a jen málo, a pokud vůbec, vlastní znalosti pigmentů. Tyto znalosti se projevují v celém sotimentu fi Sakura®, který je pak jedinečný, a to jak výsledkem, používáním, možnostmi využití tak i životností samotného výrobku.
  Olejové pastely Sakura jsou považovány za jeden z nejvíce inovačních kreslících a uměleckých materiálů od výrobců z celého světa. Originál je jenom jeden! Cray-Pas® je všestranný a slučitelný s dalšími prostředky. Smíšené výsledky bývají vysoce neobvyklé a jedinečné.

  CENA: 264 Kč

  128 Kč

  12 barev á 36 ks. tj 432 ks., +1,926.32 Kč

  Olejový pastel Cray-Pas EXPRESSIONIST
  Vysoce kvalitní barevná tužka, vyvinutá Sakurou v r. 1924, s ideální rovnováhou mezi barvivem, olejem a voskem. Tento ideální kreslící materiál je extrémně snadno použitelný na papír, kámen, plátno, dřevo, kde lze užívat různé techniky jako míchání, překrývání, proškrabování, pastózní technika, stupňování a další, k tomu, aby jste měnily využití olejových pastelů.
  Použitím jakékoliv z těchto technik, buď jednotlivě, nebo společně, si můžete vyvinout váš vlastní styl.
  Velmi jemná kvalita barev 10-15%. Poměr oleje a vosku je stylizován zejména pro jemné kresby. Notabene stálobarevný je optimální a vyvážená barevná paleta.
  Práce s olejovými pastely Cray-Pas je velmi kreativní, zábavná, bezpečná, vzrušující a velmi snadná.
  Ne jako olejové barvy nebo křídy, olejový pastel Cray-Pas® je suchý při doteku a nepráší. Není zde žádná příprava, míchání nebo třídění požadovaného. Když nálada udeří tak hned můžete kreslit. Kresba s Cray-Pas® se nemusí se fixovat.

   

  Web : http://psacipotreby.net/?q=node/392
  Email : logo23@seznam.cz
  Datum vložení : 09.02 23:45 - 2017

   

  Chata Espero - celoroční ubytování pro školní kolektivy


  CHATA ESPERO - UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ KOLEKTIVY  Chata Espero je vhodná pro dětské a školní kolektivy, neziskové organizace, školení a větší skupiny. V okolí chaty vede velké množství turistických a cyklistických tras, po kterých je jen kousek do srdce Jizerských hor či Krkonoš, nebo na rozhlednu Štěpánka.
  Nedaleko jsou také Ski areály PIZÁR Paseky nad Jizerou a Rejdice.
  Chatu je možné navštívit celoročně, v každém ročním období má její okolí své kouzlo.
   
     
   
   
   

   
   Kontaktní osoba: Blanka Staňková
  Telefon: 602145100, 731 119 822

  Web : www.espero.pionyr.cz
  Email : espero@pionyr.cz
  Datum vložení : 31.01 09:48 - 2017

   

  Seminář/školení BOZP: Provozní zaměstnanec – školské zařízení

  Společnost Charhas, s.r.o. ve spolupráci s L+M Conzulting, s.r.o si Vás dovoluje pozvat na seminář, který je především určen školníkům, školnicím i provozním zaměstnancům, kteří odpovídají za údržbové a úklidové práce ve školách a školských zařízení.

  Seminář bude veden tak, aby zaměstnanec měl prokazatelnou znalost z hlediska BOZP s využitím odbornosti a zkušeností lektorů.

  Témata:

  • Chemické látky (mycí a desinfekční prostředky), pravidla pro zacházení, bezpečnostní listy

  • Práce ve výšce a nad volnou hloubkou (práce na žebříku)

  • Práce na elektrotechnickém zařízení (vyhl. 50/78 Sb. § 4 zaměstnanci seznámeni)

  • Práce se zahradní technikou (ručně vedená sekačka, křovinořez)


  Seminář se uskuteční 20.2.2017 od 8:30 předpokládaný konec 14:00 hod. Registrace od 8:00 hodin.

  Gymnázium Thomase Manna
  Střížkovská 27/32
  180 00 Praha 8


  Tým lektorů:

  Jiří Charvát – OZO v PR, Koordinátor BOZP na staveništi, zajišťuje BOZP a PO ve školách

  Lenka Hlaváčová Charvátová – OZO v PR, zajišťuje BOZP i PO ve školách, pravidelně přispívá do odborného časopisu

  Miroslav Frolík – revizní technik elektro


  Cena: 1490,- (cena je konečná)

  V ceně: drobné pohoštění, káva, čaj, voda, studijní materiály, osvědčení.


  Přihlášky
  prosím zasílejte na info@charhas.cz

  Web : www.charhas.cz/aktuality-a5/2017-02-20
  Email : info@charhas.cz
  Datum vložení : 29.01 21:21 - 2017

   

  Dýchejte alespoň ve školce čistý vzduch , když venku dusí smog

  Můžete mít ve školce čistý vzduch, když je venku smogová kalamita ? Ano ! Vzduch je nejvíce znečištěn dopravou a lokálními topeništi. Vzniklý smog je v podstatě velké

  množství polétavých pevných nebo kapalných částeček menších než setina milimetru. Do vzduchu se uvolní přímo ze zdrojů nebo dodatečnou reakcí z  oxidů síry, dusíku a těkavých organických látek. Na tyto částice se mohou navázat ještě další jedovaté látky.


  Pokud je bezvětří a sucho, jako například nyní za mrazu, tak vzrůstá koncentrace těchto jemných částic ve vzduchu. Protože jsou tak malinké,  vdechujete je hluboko do plic. Zde se vstřebávají do krve a jsou roznášeny po celém těle. Malé děti mají slabší imunitu a lehce podlehnout respiračním chorobám nebo se jim jako astmatikům a alergikům zhorší zdravotní stav.


  Stav ovzduší je tak podobný situaci v uzavřeném prostoru, kde se často uklízí sáčkovým vysavačem s filtry nebo HEPA filtry. Vysavač sice zachytí velké částice, které normálně vykašleme nebo vysmrkáme, ale hlavně rozpráší do vzduchu velké množství mnohem nebezpečnějších malých částic. Na ty se naváží pozůstatky čistících prostředků, umělé vůně a k tomu se přidá venkovní smog při větrání. Vzniká nebezpečná směs, který způsobuje nárůst dýchacích potíží , alergií a astmatu.


  Za této situace pomáhá čistička vzduchu Hyla. Čistí vzduch promytím vodou, tak je čištěn vzduch za normální situace venku. Stačí do nádoby nalít vodu, zmáčknout vypínač a už mizí dráždivé látky ze vzduchu rychlostí 3000 litrů za minutu. Nejmenší částice prachu namočí a rozpustí ve vodě rychle rotující samočistící separátor. Dokáže do ní zaprat oxidy uhlíku, síry a dusíku. Exhalace. Zbytky čistidel. Výkaly roztočů. Spory plísní.Vše, co vadí.


  Potom dýcháte čistý, lehce ionizovaný a zvlhčený vzduch, který pomáhá nemocným ke zdraví a zdravým k dobré pohodě. Využijte speciální akci a získejte opravdu čistý vzduch !
  Web : http://www.hyla.cz/cisticka-vzduchu
  Email : hyla@hyla.cz
  Datum vložení : 24.01 15:06 - 2017

   

  Vypracování cenové nabídky, návrh vybavení pro Vaši školu - ZDARMA

  Plánujete nově vybavit Vaši školu, rekonstrukci, výběrové řízení, větší objednávku…

  Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat
  - pomůžeme Vám s výběrem vhodných produktů. Možnost návštěvy u Vás ve škole, pomoc při výběru, zaměření místnosti, odborná konzultace.

  Atypické provedení, vlastní rozměry a speciální požadavky. Jsme schopni pružně reagovat na veškeré podněty ze strany zákazníků!

  Více přes poptávkový formulář www.petona.cz/poptavkovy-formular nebo na www.petona.cz

  Web : http://petona.cz/poptavkovy-formular
  Email : petona@petona.cz
  Datum vložení : 17.01 10:41 - 2017

   

  Vše pro Vaše hřiště - dle Vašich představ

  Poskytujeme veškeré služby při přípravě a realizaci herních prvků v provedení dle Vašeho výběru, bezpečných herních ploch z litého EPDM granulátu, bezpečných mlhovišť a dalších vhodných doplňků na zahrady mateřských škol.

  Přenechte všechny problémy s přípravou, návrhem a realizací dětského hřiště nám !

  My se o to postaráme k Vaší plné spokojenosti.


  Web : www.vseprovasehriste.cz
  Email : info@vseprovasehriste.cz
  Datum vložení : 12.01 11:05 - 2017

   

  Nová kolekce Jaro-Velikonoce 2017  Dobrý den,
  dovolujeme si Vám představit novou kolekci skládaček pro děti Jaro - Velikonoce 2017. Děti si tak mohou samy vyrobit jednoduchou jarní dekoraci. Balíčky obsahují všechny potřebné díly ke zhotovení figurky.
  Skladem budou začátkem února, ale objednávat můžete už teď, zásilku Vám odešleme, až bude kompletní.
  Jako vždy celou nabídku našich výrobků naleznete na našem e-shopu www.bd-tova.cz
  A nepřehlédněte ještě probíhající výprodeje zimních skládaček a jarních balíčků.

  Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte svou firmu - organizaci a využijte tak výhodnějších cen.

  Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma, nad 3000 Kč dárek.
  Děkujeme.

  BD-TOVA, s.r.o.
  Bohunická 81, 619 00 Brno
  Tel.: 511 129 277, tel./fax.: 547 212 284
  e-mail: grmelova@bd-tova.cz
  www.bd-tova.cz


  Web : bd-tova.cz
  Email : grmelova@bd-tova.cz
  Datum vložení : 12.01 07:14 - 2017

   

  nabídka pobytu

  Nabízíme zimní pobyty včetně silvestra 2016

  Web : www.penzion-uvanacu.cz
  Email : jj.vanac@seznam.cz
  Datum vložení : 19.12 09:59 - 2016

   

  Vaše rodinné Vánoce v jednom albu

  Nejen pro školáky!
  Toto vánoční album je určeno k zakládání všech fotek, které voní skořicí  a vždy Vás pohladí na duši jako punč. Jak nádherný jste měli stromeček, jak se povedlo cukroví a jak jste se zas všichni sešli u večeře. Po čase bude úžasné sledovat jak se Vaše rodina rozrůstá a stále drží při sobě.

  Uchovejte si kouzlo Vánoc napořád!

  Web : forma-studio.cz
  Email : info@forma-studio.cz
  Datum vložení : 11.12 19:52 - 2016

   

  IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO POBYTY S DĚTMI

  Využijte nabídky volných termínů. Navštivte naše webové stránky a včas si rezervujte pobyt v nově zrekonstruovaném penzinu zasazeném do překrásné přírody Lužických hor. Penzion U Skály leží v oblasti s nejčistším ovzduším v severních Čechách. Ideální prostředí pro školy v přírodě, sportovní soustředění, adaptační kurzy, rodiny s dětmi, firemní školení a pořádání svateb. Možnost objednání zajímavého programu.

  Informace o posledních volných termínech naleznete na:

  http://www.uskaly.cz/volne-terminy

  Web: www.uskaly.cz; E-mail: rezervace@uskaly.cz; T.č. 734 596 586


  - vhodné pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, rodiny s dětmi

  - pokoje s vlastním sociálním zařízením;

  - nově rekonstruovaný objekt

  - dvoulůžkové až čtyřlůžkové chatičky

  - v penzionu sauna s vířivou vanou, restaurace, dětská herna , učebna vnitřní a venkovní

  - dětské hřiště, vzduchová trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště

  - venkovní altány a terasy s posezením

  - půjčovna společenských her a sportovních potřeb

  - zahradní bazén pro děti

  - možnost objednání animačního programu

   

  Web : www.uskaly.cz/
  Email : rezervace@uskaly.cz
  Datum vložení : 09.12 10:12 - 2016