Zobrazení 2021: 1768574
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma :
Ulice :
Město :
Telefon :

Zipar - revoluční dětská stavebnice

Stavebnice Zipar je nová revoluční stavebnice pro děti od 3 let. Jedná se o individuální i kolektivní hračku.  Stavebnicové dílce se velmi snadným způsobem spojují k sobě pomocí suchých zipů. Dílce jsou tvořeny deskou z kvalitní papírové vlnité lepenky. Lze do nich vystřihovat nebo vyřezávat různé otvory, okna či dveře. Dílce je rovněž možné překládat nebo různě půlit. Na postavený objekt lze kreslit obrysy detailů či jiné obrazce a obrázky. Objekt se tak více přiblíží reálné podobě a zároveň vzniknou obří omalovánky. Hračka přirozeným a zábavným způsobem rozvíjí kreativitu a fantazii dětí, umožňuje zapojení dospělých do hry, čímž pomáhá upevňovat vztahy v rodině i v dětském kolektivu. Hračka je atestována.  !!! osvědčení správné hračky vybráno odborníky ke stažení !!! Cena: 299,- Kč za balení, které obsahuje 12 dílců.

Web : www.zipar.cz
Datum vložení :

Stavebnice Zipar

Dále Vám posíláme obrázkový leták ke stažení, kde se dozvíte veškeré informace Leták ke stažení zde

Bitbreeze s.r.o.,
Hrobice 69
533 52 Hrobice

e-mail: info@zipar.cz, obchod@zipar.cz

http: www.zipar.cz

Po předchozí domluvě možnost osobního odběru:

• Bitbreeze, s.r.o., tel: +420776200765, Pernerova 444, Pardubice 53002
  • Praha, Andrea Toušková, tel.: +420739544576

Web : www.zipar.cz
Datum vložení :

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www