Zobrazení 2018: 4252532

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Vydavatelství Rotag
Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí
Telefon : 261 710 126

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážení přátelé, rádi bychom vás upozornili na novou knížku s názvem KNÍŽKA PLNÁ KYTIČEK, co rostou kolem cestiček. Knížka je plnobarevná a obsahuje 26květin, které rostou kolem nás. Pro každou květinu je vyhrazena dvojstránka s básničkou o květině a obrázky. Přílohou knížky jsou vložené omalovánkové listy, které lze nakopírovat pro všechny děti ve třídě. Z básniček lze vytvořit besídkové pásmo, kde by děti představovaly kytičky o kterých je básnička. Verše napsala Marie Adamovská, obrázky nakreslila Edita Plicková. Knížka je nádherná a věříme, že potěší všechny děti a pedagogům přinese další náměty pro jejich práci.

Knížky mají pozitivní ohlas mezi čtenáři. Jejich obsah najdete na našich webových stránkách.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 15.11 07:16 - 2018

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážení přátelé, na stránkách www.rotag.cz najdete širokou nabídku pohádek, písniček, hudebních besídek, i naučných materiálů pro výchovu dětí od

3 - 10 let.
Najdete tam i vázané knížky určené jako dárky dětem při různých příležitostech. Při objednávce nad 5 kusů jsou knížky nabízeny s 50% slevou, od 90-150 Kč.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz