Zobrazení 2018: 1555802

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Cestovní kancelář GARGANO CK, s.r.o.
Ulice : Gorkého 1
Město : Brno
Telefon : 542212800

Nabídka pro školy a skupiny 2018

Dobrý den,

dovolte, abychom Vás touto formou oslovili a představili Vám naši CK společně s nabídkou pro školní a sportovní skupiny. Jsme brněnská cestovní kancelář GARGANO CK s.r.o. působící na trhu cestovního ruchu již přes 20let.

Provozujeme vlastní areál Villagiio Riccio v jižní Itálii na poloostrově Gargano v letovisku Mattinata. Tento areál je jako stvořený ke sportovním a zájmovým aktivitám a jeho služby rok od roku zdokonalujeme dle zkušeností, požadavků a různých podnětů ze strany jak klientů, tak organizátorů školních, sportovních, zdravotních a jiných skupin. Mezi naši stálou klientelu řadíme sportovní kluby, které zde pořádají svá soustředění, školy a školky využívající náš areál pro pobyty v přírodě, sportovní gymnázia, lektory veškerých pohybových aktivit a mnoho dalších, jejíchž recenze vedeme v našem archivu.

Pobyty máme sestavené tak, aby byly cenově bezkonkurenční při zachování všech požadavků na kvalitu a služby a zároveň přinášely ekonomický přínos formou jak míst zdarma pro pedagogický či jiný dozor, tak formou finančních odměn pro organizátora zájezdu.
Naše cestovní kancelář je schopna sestavit zájezd na základě Vašich individuálních požadavků a potřeb.

V příloze Vám posíláme informační leták, který Vás blíže seznámí s našim areálem, jeho možnostmi a využitím. Také zde najdete termíny a aktuální ceny.
Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, sjednejte si s námi schůzku a my Vás (zcela nezávazně) přijedeme navštívit do Vašeho města a zodpovíme Vám všechny dotazy a případně vytvoříme „VÁŠ ZÁJEZD NA MÍRU “.

Více informací najdete na našich stránkách www.gargano.cz

Děkuji
Hezký den