Zobrazení 2021: 1755500
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Jan Vrba, Salix - nábytek
Ulice : Krameriova 491/13
Město : Jeseník
Telefon :

I-MagicTable, ideální řešení pro víceúčelovou učebnu

Náš nejmodernější stůl využívá technologie, které vám poskytnou okamžitý přístup ke skrytým počítačovým stanicím.

Ve spojení s nejnovějším SW od společnosti Microsoft, Multipoint Server 2011 a moderním HW od společnosti Hewlet Packard se vám dostává do rukou multifunkční vybavení pro vaši učebnu. Je samozřejmě možno použít i standardní PC systém či případně systém tzv. „tenkého“ klienta.

Stoly vyrábíme vždy na míru a tedy i počet míst se může lišit. Základní varianty jsou:

stůl pro jednoho žáka/ uživatele

stůl pro dva žáky/ uživatele

stůl pro šest žáků/ uživatelů

www.salix-nabytek.cz
Email : info@salix-nabytek.cz
Datum vložení : 04.06 12:47 - 2012

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www