Zobrazení 2019: 2307180
Zobrazení celkem: 61966603

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Stone Castle s.r.o.
Ulice : Na Svárově 457
Město : Dolní Břežany
Telefon :

MAGFORMERS stánek na Zličíně a nový showroom

Od 9.11. až do Vánoc funguje prodejní a výstavní stánek MAGFORMERS i malou dětskou hernou v prostorách OC Metropole Zličín v Praze 5. V nabídce máme mnoho zajíámavých akčních slev.

Po telefonické domluvě je nyní možné nás navštívit i v Praze 4 na Chodově, ul. Květnového vítězství 2/83 a 82/2 (u zadního okraje hostivařského lesoparku, kousek od metra Háje a Opatov). Volejte na 777991194.

Datum vložení : 13.11 14:01 - 2012

Dřevěné magnetické stavebnice EDTOY

Nová generace klasických dřevěných stavebnic s integrovanými magnety EDTOY

Klasické dřevěné kostky plus pestrá paleta dřevěných dílků umožní dětem stavět naprosto jakékoliv reálné i fantaskní objekty - domečky, autíčka, letadla, lodě, zvířátka, šperky, nábatek, číslice, písmena,... zkrátka cokoliv. Unikátní patentovaný systém otočných magnetických terčíků umožní dílky nejrůznějších tvarů spojovat v jakémkoliv směru. Celý koncept je navíc pojat jako didaktická stavebnice předškolní výuku s uceleným konceptem. K dispozici jsou i bohatě ilustrované výukové sešity v českém jazyce s úlohami koncipovanými od jednodušších ke složitějším. Nejoblíbenější didaktická pomůcka pro mateřské školy v r. 2012 !!

K dispozici jsou stavebnice od menších v hodnotě do 1000 Kč až po velké didaktické pro celou školu. Dílky jsou vyhotoveny ze 3 druhů kvalitního tvrdého dřeva (buk + dvě barevné tropické dřeviny), systém aretovatelných magnetů umožňuje dílky větvit v jakékoliv pozici. V mnoha zemích byly dřevěné stavebnice EDTOY schváleny jako oficiální školní pomůcka.

V nabídce najdete i tematické sady Automobily, Letadla, Architektura, Zvířátka nebo Dinosaury. Věnujte prosím pár minut prozkoumání naší webové stránky www.edtoy.cz a prohlédněte si stavby dětí, které nám byly zaslány v průběhu prvního roku od uvedení stavbnic Edtoy na český trh. Sami jsme byli překvapeni fantazií českých dětí a koneckonců i doposud netušeným potenciálem našich stavebnic.

Kouzlo přírodního dřeva má zkrátka v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi na bázi neodymových magnetů bskutečně něco do sebe:)
více na našich oblíbaných stránkách www.magformers.cz

Datum vložení : 13.11 10:48 - 2012

magnetická stavebnice EDTOY Soft Block

Rošířili jsme nabídku i o cenově dostupnější verze obřích magnetických stavebnic EDTOY SoftBlock určených pro mateřské školy a dětské koutky. Tato stavebnice Vám již sama o sobě vykouzlí pohádkově měkkou atmosféru světa dětské fantazie. Součástí balení je i polstrovaný hrací koberec, který lze snadno přetvořit v úložnou tašku s velkými uchy.

Dílky této stavebnice Vám děti nikam neodnesou, výborně se dají umývat jen vlažnou vodou nebo postupně dokupovat samostatně i nové. Momentálně v nabídce ještě několik posledních sad SoftBlock 22 s výraznou slevou, k nahlédnutí ZDE.

Datum vložení : 13.11 10:46 - 2012

MAGFORMERS

Kreativní magnetické stavebnice Magformers patří poslední 3 roky k nejoblíbenějším didaktickým hračkám v mateřských školách i v domácnostech. V letošním roce do nabídky přibylo mnoho nových dílků a zajímavých doplňků a navíc zcela nová serie dřevěných magnetických stavebnic EDTOY.

Ideální bude, pokud si najdete alespoň 10 minut a prozkoumáte si všechna výrazná zákoutí naší webové stránky vč. video/fotogalerie a e-shopu.

Naše stavebnice by měly být ve standardní nabídce všech dobrých distributorů školních pomůcek a hraček, proto neváhejte žádat u toho svého zavedeného případnou osobní prezentaci a tlumočit mu svá přání a připomínky.

Datum vložení : 13.10 18:56 - 2012