Zobrazení 2018: 5529960

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Bártek rozhlasy s.r.o.
Ulice : Vyšehradská 1349/2
Město : Praha 2 - Nové Město
Telefon :

Bártek rozhlasy s.r.o.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz
Datum vložení : 20.02 12:39 - 2014

Školní rozhlas/jednotný čas a zvonění

Rekonstrukce školních rozhlasů, jednotného času a zvonění. Nabízíme moderní systém zvonění pomocí elektronického školníka, které zpříjemní začátek i konec hodiny, jak učitelskému sboru, tak i žákům nebo studentům. Dále nabízíme za skvělé ceny bezdrátové řečnické systémy, více info na http://rozhlasybartek.cz/images/akce2013.pdf

Nezávazně zpracujeme technické i cenové řešení ZDARMA. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé ČR.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu obchod@rozhlasybartek.cz.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz