Zobrazení 2021: 1755103
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Ubytovna Zámek Strážovice
Ulice : Strážovice č.p.1
Město : Mirotice
Telefon : 774369403

Ubytovací zařízení Zámek Strážovice

Lámete si hlavu kam v příštím školním roce vyrazit na školu nebo školku v přirodě? Hledáte místo, kde si děti i pedagogové odpočinou a načerpají síly uprostřed přírody? Co takhle vyrazit k nám?

Dovolujeme si oslovit Vás s nabídkou ubytování pro školy / školky v přírodě v našem zámeckém areálu v obci Strážovice, který se nachází v krásném prostředí jihočeského kraje.

V našem nově vybudovaném ubytovacím zařízení můžeme poskytnout ubytování 37 hostům. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, na každém pokoji je WC a koupelna se sprchovým koutem. Součástí ubytovny je plně vybavená kuchyňka, k dispozici ubytovaným hostům a společenská místnost, která pro děti plní funkci školní třídy.

Přestože samotné ubytování je nové a moderní, genius loci místa s několikasetletou historií na Vás dýchne v jídelně, která se spolu s kuchyní nachází přímo v budově zámku.

Zámecký park nabídne Vašim dětem multifunkční hřiště , venkovní posezení pod pergolou, pískoviště, klouzačku, houpačky, prostor pro uložení kol, venkovní stolní tenis Kettler a mnoho dalšího. Velkým kladem našeho zařízení je to, že náš areál je zcela uzavřený, v případě škol v přírodě celý k dispozici vždy jen jedné skupině.

Web : www.zamek-strazovice.cz/
Email : zamek.strazovice@seznam.cz
Datum vložení : 30.06 10:11 - 2014

Ubytovna Zámek Strážovice

Adaptační pobyty, školy v přírodě - Ubytovna Zámek Strážovice

Web : http://www.zamek-strazovice.cz/
Email : zamek.strazovice@seznam.cz
Datum vložení : 25.07 11:46 - 2013

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www