Zobrazení 2021: 1768418
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Ubytování Benecko Penzion Mája
Ulice : Benecko 98
Město : Benecko
Telefon : 725 034 564

Penzion Maja - Benecko

Hezký den přeji milým ředitelkám, ředitelům, učitelkám, učitelům,

....náš penzionek v horském středisku Benecko si Vám dovoluje nabídnout  ubytování v nádherné rozmanité přírodě, která Vás při pohledu na ní zahřeje na duši. Penzionek nejen že leží v přírodě ve výšce 800 m.n.m. ale jeho poloha je výjimečná hlavně v zimním období co se týče dostupnosti lyžařských sjezdovek, (dětská sjezdovka 50 metrů za penzionem, kde krom vleku a lana naleznete jezdící pás. Další  sjezdovky do 200 metrů od penzionu.) ale i služeb v okolí 50 metrů 3 půjčovny  s lyžařským vybavením, 3 lyžařské školy, obchod s potravinami, pošta, ajn. Penzionek nabízí kapacitu pro 30 os. (23 lůžek + 7 přistýlek) po domluvě lze kapacita zvednou na úkor prostoru. Více informací naleznete na webových stránkách a na Vaši žádost Vám zašleme prezentaci s informacemi ohledně možnostech penzionu a ceny pro školky a školy.

S přáním hezkého dne Alan Petrlík

Web : www.penzion-maja.cz
Email : info@penzion-maja.cz
Datum vložení : 10.10 15:00 - 2016

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www