Zobrazení 2021: 1745773
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : DEKOR Alena Cendelínová
Ulice : Sokolská 4/2
Město : Velké Pavlovice
Telefon : 736 718 110

Molitanová lehátka pro Mateřské školy - Dekor - Alena Cendelínová

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

dovolte mi, abych Vás tímto oslovila s nabídkou výrobku pro předškolní děti. Jedná se o kvalitní, atypická molitanová lehátka, vhodná k odpočinku, hře i pohybu.
Zřizují se nové mateřské školy, protože je větší počet dětí na třídy.
Lehátka jsou na zip, snímatelná, praktická k přenášení, mají oboustranné pevné stuhy. Značku dítěte můžete vložit do všitého poutka. Pro mladší děti, které ještě používají “pleny“, lze použít k odpočinku koženkový potah, nesaje, jen se stírá. Barevnost dekorační látky si můžete vybrat z nabídky v příloze tohoto sdělení, případně Vám vzorek pošleme.
Dekorační látky jsou z Ba 25 % a PES 85 %. Můžete je čistit i speciálním vodním vysavačem, je to praktičtější.

Těším se na spolupráci a přeji Vám pěkný den.

Alena Cendelínová

Email : Cendelinova.A@seznam.cz
Datum vložení : 14.09 09:15 - 2018

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www