Zobrazení 2024: 5236587

Telefon: +420 376 546 910

Email : info@sumava2000.cz
Url : www.sumava-volnycas.cz

Aparthotel Šumava je rodinný hotel. Nachází se na historickém náměstí Kašperských Hor, které jsou ideálním výchozím bodem pro spoustu zajímavých výletů do okolní Šumavy. U nás najdete komfortní ubytování, wellness a další kvalitní služby.

Nabízíme 3 typy ubytování s celkovou kapacitou 96 lůžek:

4* Aparthotel

Ubytování v komfortních studiích a apartmá s vlastní koupelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem, LCD TV, DVD a satelitem. Pokoje jsou prakticky vybavené s dostatkem úložných prostor. V zadní části hotelu se nachází luxusní rodinné apartmá 100m2 s vlastním vchodem. Panuje u nás příjemná atmosféra (jen 12 pokojů a 1 rodinné apartmá). K dispozici je lobby s krbem, recepce/bar s bohatou nabídkou teplých i studených nápojů.

V ceně hotelového ubytování je zahrnuto:

• bohatá snídaně formou bufetu – nezapomněli jsme ani na milovníky zdravé výživy

• veškeré vybavení pro pobyt s miminky a nejmenšími dětmi (postýlky, židličky, vaničky, nočníky, přebalovací pulty)

• vstup do wellness centra (privátně rezervované pro každé studio) – vířivka, sauna, bylinná pára, infrakabina

• venkovní bazén se slanou vodou, lehátka, slunečníky

• wi-fi připojení v pokojích i společných prostorách

• fitness

• pračka

• parkování

Bed and breakfast pokoje

Nové komfortně vybavené rodinné ubytování v podkrovních pokojích Centra volného času (sídlí hned vedle Aparthotelu). Celé podkroví je řešeno jako 1 velký luxusní apartmán se 7 pokoji (celková kapacita je 23 osob), plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou. Pokoje mají společné sociální zázemí, kuchyňku a jídelnu.

Pokoje jsou prakticky zařízené s umyvadlem, kvalitními postelemi a dostatkem úložných prostor. Kuchyňka nabízí možnost jednoduchého vaření (veškeré nádobí a náčiní je k dispozici), dále 3 lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, 2x rychlovarná konvice.

Sociální zázemí se skládá ze 3 samostatných WC, 1x sprcha s převlékárnou, 1x koupelna se sprchou, vanou a přebalovacím pultíkem.

V ceně ubytování je zahrnuto:

• kontinentální snídaně

• vstup do dětského centra (velké herny plné hraček, zahrada)

• venkovní bazén se slanou vodou , lehátka, slunečníky

• wi-fi připojení

Možnost dokoupit si hotelové služby jako např. wellness, masáže apod.

Luxusní design vily nad řekou Otavou

Luxusní dovolená v designových vilách, které stojí na samotě zvané Rajsko v CHKO Šumava s výhledem do okolní přírody a na řeku Otavu.

Každá vila se skládá ze dvou zcela oddělených stejných mezonetových apartmá. Každé apartmá má velký, vzdušný a velmi světlý obývací pokoj spojený s kuchyní, oddělené WC a šatnu. Z obývacího pokoje se vychází na jižní terasu na úrovni terénu. Terasa je vybavena posezením a lehátky. Ve spodním patře (vytvořeném přirozeně svahem) jsou 3 ložnice, koupelna se 2 umyvadly, sprchou a oddělené WC. Vily jsou vybaveny infrakabinou. V každém apartmá je k dispozici 1 dětská postýlka.

V ceně ubytování ve vilách je zahrnuto:

• využití horských kol (přímo ve vilách)

• wi-fi připojení

• v Aparthotelu Šumava v Kašperských Horách – vstup do dětského centry, venkovní bazén

Jsme baby a children friendly

Pro dovolenou s dětmi nabízíme velmi kvalitní služby. Pro miminka a děti je připraveno:

• Veškeré vybavení pro pobyt s malými dětmi zdarma (postýlky vč. povlečení, jídelní židličky, podsedáky Smart, nočníky, vaničky, elektronické chůvičky)

• Pračka kdykoliv k dispozici

• Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou

• Dětský koutek v jídelně (aby se rodiče mohli v klidu nasnídat)

• Snídaňová nabídka pro nejmenší – kakao, cereálie, mléčné výrobky, přesnídávka, dětský čaj

• Velké dětské centru – herny 100m2, venkovní dětské hřiště, velké tee-pee, výtvarná dílna, X-box kinect, tělocvična

• Služba hlídání dětí

• Animační programy pro děti od 3 let

• Letní dětské tábory pro děti 6-10 let

• Masáže miminek

• Cvičení pro děti, pro rodiče s dětmi, dětská jóga

• Venkovní solárně vyhřívaný bazén 3x6 m se skluzavkou a hračkami, malé plastové brouzdaliště pro nejmenší, lehátka a slunečníky u bazénu

Ceny ubytování

4* Aparthotel – od 990 Kč za dospělou osobu a noc, 2 děti do 10 let zdarma (při ubytování společně s rodiči)

Bed & breakfast pokoje – od 400 Kč za dospělou osobu a noc, 250 Kč první dítě, druhé dítě zdarma (při ubytování společně s rodiči)

Design vily – od 12 000 za týden v 1 mezonetovém apartmá

Pro skupiny nabízíme zajímavé slevy nebo provize, zejména v období mimo hlavní sezony.

Nabídka od Aparthotel Šumava 2000 pro děti, rodiče a školy :