Zobrazení dnes: 2985
Zobrazení včera: 7857
Zobrazení 2021: 1978256
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68890276

Prodejce

Časovou flexibilitu Přístup k internetu Odolnost vůči stresu

Region : Praha
Email : Petra.ita@centrum.cz

Flexibilní brigáda a práce v KFC Čestlice

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Týmovost

Region : Praha
Email : 203042@amrest.eu

Provozní účetní

Hledám práci v kanceláři gastro zařízení. Mohu pracovat jako asistentka, provozní účetní a zkušenosti mám i s vedením podniku s 15 zaměstnanci. Pracuji s programem Septim - skladové hospodářství, klapky, receptury, inventury atd. Dále program Premier - účtování faktur, platební příkazy atd. Jsem spolehlivá, flexibilní a schopná pracovat samostatně. Mluvím anglicky a italsky . V gastronomii a zboží se dobře orientuji. Preferuji práci na ŽL. CV ráda zašlu.

Region : Praha
Telefon : 604262881
Email : kkalosova@gmail.com

účetní

znalost podvojného účetnictví, pečlivost,PRÁCE POUZE PRO OZP-

Region : Ostrava
Telefon : 778234022
Email : kleckova@lamalight.cz

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Operátor výroby

zodpovědnost, dochvilnost, dobrý zdravotní stav

Region : Liberec
Telefon : 770676990
Web : https://www.tridici-prace.cz/
Email : tomas.frouz@tridici-prace.cz

Hledáme učitelku MŠ na plný úvazek

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku na plný pracovní úvazek do odloučeného pracoviště MŠ Osická, Praha 14 - Kyje. Jde o dlouhodobý záskok za nemoc.

Region : Praha
Telefon : 731683865
Web : www.msjahodnice.cz
Email : reditelna@msjahodnice.cz

automechanik, přípravář

Požadujeme alespoň minimální praxi v oboru. Samostatnost, flexibilita a spolehlivost.

Region : Hodonín
Telefon : 777111171
Web : www.autoparkkyjov.cz
Email : autoparkprace@seznam.cz

Uklízečka v Mš

Hledám práci jako uklízečka nebo i pomocná síla do Mateřské školy. Mohla bych pracovat na zkrácený úvazek. Nástup možný leden, únor 2021.Nejlépe Praha 4,12 nebo blízké okolí. Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 776069164
Email : katkamarik@seznam.cz

Marketingový se zaměřením na soc. sítě a event management

- Nadšení a elán pro kreativní práci v oblasti marketingu a PR - Orientace a zkušenosti s propagací na soc. sítích a aktuálních trendech - Schopnost plánovat si práci a čas - Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu (minimálně z dob studia) - Výbornou znalost českého jazyka - Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti - Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a odolnost vůči stresu

Region : Olomouc
Telefon : 734232590
Email : obchod@rpsc.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Jste manuálně zručný(á) ? Jste spolehlivý(á)? Rád(a) se učíte novým věcem? A nevadí Vám práce na směny? V tom případě hledáme právě Vás. Jsme přední výrobce stínící techniky - žaluzií, dřevěných žaluzií, rolet, panelových stěn, látkových plisovaných žaluzií a další interiérové stínící techniky a v současné době hledáme větší počet zaměstnanců do výroby na různé pracovní pozice: - operátor(ka) výroby - skladník / skladnice - strojírenský dělník / dělnice - kontrolor(ka) kvality Zaručit Vám můžeme stabilní práci v moderní výrobní hale v příjemném kolektivu, klidné a čisté prostředí s odpočinkovou zónou, kde se můžete občerstvit čerstvým ovocem či cukrovinkami. Dotovaný oběd, který Vás bude stát pouhých 24,- Kč si můžete vzít třeba do venkovního posezení. Každé čtvrtletí se můžete těšit na poukázky Flexi Pass a na konci roku si odnesete zaslouženou 13. mzdu. Vše Vám rádi předvedeme a objasníme při osobní schůzce, kterou si můžete domluvit telefonicky: 602 569 003 nebo elektronicky: michaela.rihakova@omnika.com.

Telefon : 602569003
Web : www.omnika.com
Email : michaela.rihakova@omnika.com

Revizní technik elektro

Náplň práce: revize a kontrola elektrických zařízení, kde předmětem revizí jsou elektrické rozvody a rozvodná zařízení, elektrické stroje či zařízení do 1000V. Dále revize hromosvodů a elektro spotřebičů. Zpracování revizní zprávy a plánů revizí pro zákazníky. Analýza poruch a její následné řešení Provádění odborné provozně technické práce Požadujeme: • Praxi v oboru silnoproudých technologií min 8let u vyššího vzdělání méně • Minimální SŠ vzdělání elektrotechnického směru. • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně §6 (obnovit lze u nás). • Osvědčení revizní technik elektro (§9) v rozsahu E1B (R-EZ-E1B) výhodou (lze získat u nás). • Předpoklad pro získání osvědčení NBÚ (trestní bezúhonnost). • Řidičské oprávnění sk. B. • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a týmového ducha. • Organizační a komunikační schopnosti. • orientaci v technické dokumentaci

Region : Zlínský
Telefon : 774292492
Web : www.pkrevize.cz
Email : pkrevize@email.cz

Práce v KFC Budějovická

Co dělá každou restauraci skutečně dobrou? Jednoznačně lidé, kteří jsou její součástí! Hledáme spolehlivé kolegy, kteří se nebojí výzev a pomohou nám k vytvoření těch nejlepších zážitků pro naše Hosty. Vše, co potřebuješ je dokončená základní škola, vše ostatní tě naučíme.

Region : Praha
Telefon : 776596346
Email : stanislav.krpejs@amrest.eu

Ředitel/ka Bratrské školy

Region : Praha
Email : wernischova@e-cirkev.cz

Zámečník

Zámečník 58 let s dotaci EU hledá práci v Ostravě.

Telefon : 603929970
Email : zdenkahranicka@seznam.cz

Uklid

Dobrý den, hledám práci v uklidu. Nejlépe uklid v domácnosti. Jsem spolehlivá a pečlivá. Děkuji za vaše nabídky.

Region : Praha
Telefon : 773956865
Email : ivanetstanya111@gmail.com

Odborný rada pro ochranu osobních údajů

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.

Region : Praha
Web : https://www.cr-sei.cz/?p=5762

Hledám práci na zkrácený úvazek

Zdravím. Hledám práci na zkrácený úvazek nejlépe v Ústí nad Orlicí či v nejbližším okolí. Můžu nabídnout schopnost učit se novým věcem, slušné a příjemné vystupování a komunikaci s lidmi. Studovala jsem Střední chemickou školu v Pce, ale nedokončila jsem. Momentálně v letošním roce budu absolvovat kurzy jednotlivých oborů pro dodělání si maturitního vzdělání, které jsou kombinované spolu se zaměstnáním. Moje představa o zaměstnání je pokud možno s volnými víkendy a svátky, fyzicky méně náročná práce z důvodu zdravotního omezení zad. V minulosti jsem zkoušela práci ve stravovacích zařízeních, potravinách apod. Ráda bych práci v klidném a nenáročném prostředí, knihovny a podobně kde člověk nesedře kůži a práce ho baví. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email a na požádání mohu zaslat i sepsaný životopis.

Region : Ústí nad Orlicí
Email : 234bartovabarbora@seznam.cz

Učitelka MŠ

Hledáme aktivní učitelku MŠ s odpovídající kvalifikací pro předškolní pedagogiku nebo speciální pedagogiku. Kvalifikace není zcela nutným předpokladem, lze doplnit v průběhu zaměstnání. U nekvalifikovaných uchazečů rozhodují zejména osobnostní předpoklady pro pozici předškolního pedagoga - aktivitu, kreativitu, komunikační schopnosti, empatii, schopnost pracovat v týmu a smysl pro humor

Region : Praha-západ
Telefon : 774752080
Web : www.msjesenice.cz
Email : reditelka@msjesenice.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www