Zobrazení dnes: 3099
Zobrazení včera: 7857
Zobrazení 2021: 1978370
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68890390

Číšník/servírka

Příjemné vystupování Slušné jednání Chuť učit se novým věcem Znalost cizího jazyku výhodou Vše ostatní vás rádi naučíme

Region : Moravskoslezský
Telefon : 602429836
Web : www.rekovice.cz
Email : manager@rekovice.cz

Asistent výuky

Kvalifikační předpoklady: 1) Zdravotnické vzdělání, obor Všeobecná nebo Dětská sestra, případně příbuzné obory; 2) Alespoň 5 let praxe v oboru; 3) Ukončený magisterský stupeň vzdělání; 4) Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka. Jiné předpoklady: 5) Ukončené nebo zahájené doktorské studium výhodou; 6) Aktivní znalost cizího jazyka výhodou; 7) Předchozí pedagogická zkušenost výhodou; 8) Publikační a vědecká činnost výhodou.

Region : Praha
Telefon : 224 968 805
Email : osetro@lf1.cuni.cz

TELEFONISTA/KA

Požadujeme: - dobré komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost) - příjemný hlas (mateřský jazyk čeština podmínkou) - schopnost samostatné práce + spolehlivost - uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet)

Region : Ostrava
Telefon : 608886555
Web : www.tripon.cz
Email : office@tripon.cz

Inspektor / specialista bezpečnosti strojů

● VŠ technického zaměření ● komunikativnost a příjemné vystupování ● samostatnost ● ochotu cestovat za našimi zákazníky ● ŘP skupiny B - aktivní řidič ● flexibilitu ­- pracujeme pro velké firmy a každá má jiné požadavky ● ochotu učit se novým věcem, protože Váš rozvoj je pro nás prioritou ● základy AJ, NJ je plusem

Region : Praha
Web : www.cpsservis.cz
Email : prace@cpsservis.cz

Kuchařka

Region : Praha
Telefon : 732264255
Email : tynacerna.tne@gmail.com

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Dělník - tepelné zpracování oceli

- zkušenosti ze strojírenské výroby nebo vzdělání ve strojírenském oboru - orientace ve čtení výkresové dokumentace - schopnost základní práci na PC - ochota pracovat ve třísměnném provozu

Region : Kroměříž
Email : novotna@pilana.cz

asistent pedagoga

MŠ Tuchorazská,Praha 10, hledá nejlépe od ledna 2021 asistenta pedagoga k dítěti s logopedickou vadou.

Region : Praha
Telefon : 728540125
Email : reditelna@mstuchorazska.cz

Řidič rozvozu v KFC Čestlice

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost Řidičský průkaz sk.B

Region : Praha
Telefon : 602281878
Email : 203042@amrest.eu

Administrator

Administrator virtuálních serverů Windows a linux pod vmware, databázový specialista,počítačový grafik a dtp specialista, programátor v php hledá práci, kde by pomáhal v rozvoji svými zkušenostmi.

Region : České Budějovice
Telefon : 773167151
Email : fangel@volny.cz

Správce objektu

Řidičský průkaz sk.B, univerzální manuální zručnost, pečlivost, korektní a vstřícné chování a vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, základní znalost práce na PC.

Region : Hodonín
Email : info@poddubnanskouhorou.cz

Rozvoz

Dobrý den, nabízím rozvoz vlastním autem (5-ti dveřový hatchback, Hyundai i30 2020), delší trasy od 15km výše.

Region : Královéhradecký
Email : rozvoz672@gmail.com

Učitelka mš

Hledám práci na pozici učitelka Mš. Mám kvalifikaci pro předškolní vzdělávání. Vzdělání vysokoškolské. Dlouholetá praxe v oboru.

Region : Praha
Telefon : 723542351

Práce zdravotní sestry

Hledám práci zdravotní sestry, nejlépe u praktického lékaře. Pouze Teplice. Tel.: 721829862

Region : Teplice
Telefon : 721829862
Email : jirina.buriankova@seznam.cz

Slévárenský dělník

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -120 Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -prosinec 2020 Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Montážní dělník

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -ihned (prosinec 2020 – leden 2021) Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Region : Pelhřimov

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - prosinec 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

PRÁCE ŘIDIČE

Kvalifikaci asistenta pedagoga

Region : Praha
Telefon : 602604420
Web : ms-benatky.cz
Email : msbenatky@gmail.com

Pracovník exportního oddělení

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici pracovníka exportního odd.(export manager). Požadujeme znalost AJ a RJ slovem i písmem, minimální vzdělání středoškolské s maturitou, znalost na PC (email, excel, word, výhodou i ekonomické programy např.QI, Pohoda). Pracovní doba 7-15:30,

Region : Olomouc
Web : www.slezak-rav.cz
Email : export1@slezak-rav.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www