Zobrazení dnes: 3417
Zobrazení včera: 7857
Zobrazení 2021: 1978688
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68890708

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Práce z domova

Dobrý den, momentálně jsem na rodičovské dovolené. Kdo má zkušenost, tak mi možná dá za pravdu, že je to pořád dokola opakující se kolotoč, ze kterého občas každý potřebuje na chvilku vystoupit. Chtěla bych svůj volný čas smysluplně využít, jedná se cca o 2 hodiny denně nějakou prací, která lze dělat z domova. Může se jednat o jakoukoli administrativu, něco z účetnictví, vyřizování e-mailů a podobně nebo klidně i nějakou odpočinkovou kreativní manuální práci. Studovala jsem obchodní akademii, zakončenou maturitou a praktickou zkouškou z účetnictví. Dále jsem vystudovala ekonomický obor na ČZU a získala titul Bc. V praxi jsem se účetnictvím nezabývala, nastoupila jsem do zaměstnání v oboru logistiky a pracovala na pozici disponenta MKD. Budu ráda za vaše nabídky.

Region : Praha-západ
Email : verca.0002@seznam.cz

Dělník ve výrobě

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby – automotive

Region : Český Krumlov

Slévárenský dělník

Náplň práce: -svařování materiálu dle výkresové dokumentace - CO2 -skládání materiálu a následná kontrola svárů -případné provádění svárů -zodpovědnost za dodržování požadované kvality Místo výkonu: Pelhřimov Co požadujeme: -platný svářečský průkaz CO2 Mzda: 190 Kč/Nhod, úkolová mzda Směnnost: 2 - 3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -ubytování v místě pracoviště zdarma

Region : Pelhřimov

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -120 Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Terénní pečovatelka

Nabízím terénní pečovatelskou službu pro seniory. Zajištění základních denních potřeb (nákupy, vaření, úklid...). Na všem se můžeme domluvit. Ideálně 3-5 hodin denně. Mám s péčí o seniory velmi bohaté zkušenosti ze zahraničí i z ČR. Děkuji za nabídky.

Region : Brno-venkov
Telefon : 728008825
Email : milakrizova@email.cz

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Nabízíme volné místo asistentky pedagoga, nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

Flexibilní brigáda/práce v oboru zdravá výživa

Ochotu učit se novým věcem Chuť pracovat Znalostí v oboru výhodou

Region : Praha
Email : dr.houseove@seznam.cz

CNC frézař/ soustružník

Požadujeme - soustružník: · Praxi na CNC soustruhu minimálně 3 roky v kusové výrobě · Praxi v systému Mazak nebo Fanuc (ideálně obojí) · Schopnost samostatně seřídit stroj · Čtení technické dokumentace · Samostatná práce s měřidly (kontrola vyrobených kusů) · Ochota pracovat v třísměnném provozu · Zodpovědnost, preciznost Požadujeme - frézař: · Praxe v oboru min. 3 roky · Schopnost pracovat v kusové i sériové výrobě · Čtení technické dokumentace · Samostatná práce s měřidly (kontrola vyrobených kusů) · Ochota pracovat v třísměnném provozu · Zodpovědnost, preciznost · Praxi v systému Sinumerik

Region : Brno-město
Telefon : 792300582
Web : www.cncmw.cz
Email : poptavka@cncmw.cz

Hledám práci ihned

Hledám práci ihned. Jsem ochotná dělat cokoliv. Plat akorát v min.20000 hrubého. Děkuji za případnou odezvu. :)

Region : Olomoucký
Telefon : 731700725
Email : sabina01sabina@seznam.cz

Obsluha svařovacího robota

Region : Písek
Telefon : 720071197
Email : simon@awaglobal.cz

kuchař 25let praxe

Hledám práci jako kuchař i brigádně. Mám 25 let praxi. Telefon:603908403.

Region : Ostrava
Telefon : 603908403
Email : 77zv@seznam.cz

Kurýr

Rozvoz a svoz zásilek v daném regionu, komunikace se zákazníky a zaměstnanci, práce s platebním terminálem/ho­tovostí a přepravními dokumenty.Požadujeme: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), profesionální vystupování, vysokou míru spolehlivosti a zodpovědnosti.

Region : Liberecký
Telefon : 604669449
Email : penotrans@email.cz

home office

Dobrý den, v první řadě děkuji, že jste si všiml/a mého inzerátu. Jsem maminka samoživitelka s dcerkou, která nastoupí do školky až příští rok, momentálně pracuji na pozici "telefonistka" pro několik e-shopů. Práce to není špatná, nicméně firma není příkladem toho, co od života chci a pod čím bych se chtěla podepsat. Pracuji ráda, mám ráda práci s lidmi, mám kurz ECDL (což je počítačová gramotnost), certifikát, že umím pracovat se všemi office programy a grafický kurz. Pracovala jsem jako pojišťovací poradce, jako prodavačka v elektru, momentálně se zase točím kolem elektroniky. Ráda bych našla práci, buď home office, nebo s docházením do firmy, kde by nevadila tolik moje malá čertice (nekouše a je čistotná, hehe), administrativa, klidně e-shop, ráda si vyslechnu jakoukoliv nabídku, ráda se učím novým věcem a pracovat chci. Za případný kontakt a nebo příležitost budu opravdu vděčná. Preferuji kontakt e-mailový, prvotní :) Díky, že jste dočetl/a až sem a přeji Vám pěkný zbytek dne.

Region : Středočeský
Telefon : 775426599
Email : luciemollinari@seznam.cz

Dělník ve stavebnictví

Hledáme parťáka na pozici Dělník ve stavebnictví do malé party řemeslníků. Práce na HPP. Požadavky: ŘP sk. B, praxe v oboru výhodou, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita.

Region : Tábor
Email : stavbypoppr@seznam.cz

Zedník

ŘP sk. B, praxe v oboru nutná, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita.

uklízečka

Hledáme zdravotní personál a pečovatele a pečovatelky pro práci v Německu

Jsme Agentura GHN v Bindlachu a poptáváme zdravotnický personál a pečovatele/ky. Nutností vzdělání v oboru (u pečovatelů minimálně kurz) a aktivní znalost němčiny.

Region : Plzeňský
Telefon : 0049920857000
Web : https://ghn-firmengruppe.de/cs/
Email : l.tupa@ghn-firmengruppe.de

Hledáme vyučené instalatéry a topenáře pro práci v Německu

Jsme Agentura GHN v Bindlachu a na práce na montážích po Německu nabíráme řemeslníky v oboru instalatér, topenář, vzduchotechnik. Práce možná i ve dvojicích! Vhodné i pro čerstvé absolventy. Nutností minimálně základní znalost němčiny + vyučení v oboru + řidičský průkaz Jedná se o různé stavby (školy, nemocnice, supermarkety, garáže, rodinné domky, novostavby i rekonstrukce) na různě dlouhou dobou, práce v pracovním týdnu. Smlouva s německou na plný úvazek, jednotlivé zakázky na sebe navazují.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www