Zobrazení dnes: 5662
Zobrazení včera: 10731
Zobrazení 2021: 2395287
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69307307

učitelka mateřské školy

Mateřská škola Štěchovická, Praha 10 hledá pro své odloučené pracoviště MŠ Rembrandtova učitelku MŠ na zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni (možnost i polovičního pracovního úvazku).

Region : Praha
Telefon : 739 658 705
Web : ms-rembrandtova.cz
Email : ms.rembrandtova@tiscali.cz

Osbluha CNC soustruhu - systém Fanuc

Pro výrobu dílů na CNC frézovacím centru a soustruhu se systémum Fanuc hledáme 2 obráběče: - obsluha CNC frézky - upínání nástrojů - nastavení nulových bodů - malé korekce v programu - sériová výroba dílů - pečlivost a samostatnost - praxe na podobné pozici vítána - SŠ vzdělání nástrojář, obráběč kovů výhodou - pracoviště v našem provoze v areálu Beneš a Lát, Poříčany

Region : Kolín
Telefon : 606 041 425
Web : www.royax.ez
Email : hr@royax.eu

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

uklízečka v mateřské škole

Přijmeme pracovitou, nekonfliktní a milou paní na úklid ve státní mateřské škole v centru Prahy 2.

Region : Praha
Email : msvinicna@seznam.cz

Osobní Asistent do školky

Region : Pardubice
Telefon : 605863049
Email : ivaklodnerova@seznam.cz

asistent pedagoga

Hledám práci jako asistent pedagoga v MŠ nebo ZŠ. Mám SŠ,dělám kurz asistenta pedagoga.

Region : Klatovy
Telefon : 606222498
Email : kasova.pavla@atlas.cz

Profesionální hospodyně

Od hospodyní očekáváme: • zájem o úklid a ostatní práce v domácnosti, zodpovědný přístup, kultivované vystupování • pečlivost a úctu k cizím věcem • dlouhodobý zájem o spolupráci • trestní bezúhonnost • řidičský průkaz výhodou

Region : Brno-město
Telefon : 724200311
Web : www.ladyhelp.cz

PÁNSKÁ KADEŘNICE

Přijmu pánskou kadeřnici na ŽL do zavedeného kadeřnictví na Praze 8 (Bulovka). Klientela zajištěná, praxe pánské kadeřnice nutná. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 604609965
Email : vasakova.radka@gmail.com

Chůva do miniškolky

Hledáme chůvu/tetu na výpomoc a poté i případně plný úvazek do soukromé miniškolky v Praze 10 – Vršovicích. Požadujeme spolehlivou, laskavou a trpělivou paní/studentku, samostatnost a odpovědnost. Pedagogické, zdravotnické vzdělání nebo certifikát chůvy, případně dostatečné zkušenosti s dětmi výhodou.

Region : Praha
Telefon : 773918218
Web : www.skolickaradost.cz
Email : helena.pichova@email.cz

Operatorky na chatu online prace z domova

Vek 19-45 let, znalost AJ, pocitac nebo notebook, spolehlivost a schopnost komunikovat s lidmi ze zahranici

Region : Středočeský
Telefon : 777221984
Email : info@interartagency.com

Vek 19-45 let, znalost AJ, pocitac nebo notebook, spolehlivost a schopnost komunikovat s lidmi ze zahanici

Řidič sk. B

Dobrý den, hledám práci řidiče sk. B na plný úvazek. Je mi 24 let, praxe v řízení 2 roky. CV rád zašlu. Děkuji za Vaše nabídky. Šetina V.

Region : Praha
Telefon : +420 603 403 007
Email : dehet.dehetic@seznam.cz

Obchodní zástupce z domova

Chuť do práce.

Region : Ústecký
Telefon : 732106376
Email : martina.limova@seznam.cz

Práce poradce

Baví vás práce s klienty, chcete se rozvíjet a budovat své jméno? Tak tato práce je přímo pro vás!

Region : Olomoucký
Telefon : 736772048
Email : DMurin@seznam.cz

Zedníky

3ikovnost,zručnost a pozitivní přístup k práci

Region : Liberecký
Telefon : 720178028
Email : arturo1969@seznam.cz

Zkušený mechanik s praxí

Automechanika pro dílnu - Mělník/Brozánky. (Soukromá dopravní společnost, hledá do svého týmu zkušeného automechanika s praxí na nákl. vozidlech + návěs. techniky, Ř.P. sk. B, C, E-výhodou). Velmi dobré platové podmínky. Prosím o zaslání stručného životopisu - marketing@kstransport.cz

Region : Mělník
Telefon : 000000000
Email : marketing@kstransport.cz

Technik v oblasti plánování výroby automobilových agregátů

• SŠ či VŠ vzdělání technického směru zaměřené na strojírenství, konstrukci motorových vozidel či obecnou strojírenskou výrobu • Výhodou zkušenosti s plánováním sériové výroby, realizací výrobních linek a další strojírenskou praxi vítáme • Ochotu občas (1x za 3 měsíce) cestovat (SRN a Indie) • Pečlivost • Práci na PC, ovládáte sadu MS Office • AJ na stupni B2-C1. Výhodou je i NJ • Časová flexibilita

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 733 550 169
Email : zivotopis@engitec-office.cz

Montážní dělník

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -leden 2021 Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Region : Pelhřimov
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - leden 2021 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Region : Jihočeský

Fyzioterapeut na lůžkové oddělení

Co od Vás potřebujeme: • odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona • spolehlivost, trpělivost a pracovitost • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům

Region : Praha
Telefon : 604509304
Web : www.alzbeta.cz
Email : zdenka.svehlova@alzbeta.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www