Zobrazení dnes: 3
Zobrazení včera: 37524
Zobrazení 2024: 6596910
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 79380516

PRÁCE ŘIDIČE

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.. Tel: 601372099

Region : Opava
Telefon : 601372099
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

EBYCOM

ŘIDIČ C+E - VKD/MKD po-pá Hledáme kolegu/kolegyni na přepravy po CZ a EU, práce možná od PO-PÁ v režimu týden v práci a týden doma nebo turnusy, příp. formou brigády, se startem dle dohody. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C+E a profesního průkaz a čistý trestní rejstřík. V případě MKD je vítána alespoň základní znalost Aj nebo Nj. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Region : Praha-východ
Telefon : 601178453
Web : www.ebycom.cz
Email : personalistika@ebycom.cz

ŘIDIČ C+E - MKD po-pá (víkend v zahraničí /víkend doma) Hledáme kolegu/kolegyni na přepravy po EU, práce možná od PO-PÁ, víkend venku, víkend doma, nebo dle dohody. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C+E a profesního průkaz a čistý trestní rejstřík. Základní znalost Aj nebo Nj vítána. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Vychovatel

minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené. Dále požadujeme administrativní zdatnost a znalost práce na PC. Praxe v oboru učitelství a vychovatelství vítána.

Region : Česká Lípa
Telefon : 487878212
Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-straz-pod-ralskem/sekce/volna-mista
Email : HCerna@vez.spr.justice.cz

Příslušník VS ČR - náborový příspěvek 100 000 Kč

středoškolské vzdělání s maturitou, věk nad 18 let, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost.

Prodavač/ka nářadí a zahradní techniky

- vzdělání min. SŠ, SOŠ, příp. odborné s vyučením - znalost nářadí a zahradní techniky - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, učenlivost novým věcem - slušné a komunikativní vystupování - Pokročilá znalost PC - Prodej nářadí a zahradní techniky - Příjem a výdej servisních zakázek - Poskytování poradenství ohledně výběru zboží - Mailová a telefonická komunikace se zákazníky - Řešení reklamací - Výstava zboží a udržování čistoty prodejny

Region : Praha-západ
Telefon : 608511719
Web : www.elespo.cz
Email : tomas.dvorak@elespo.cz

Obchodní zástupce

Máš maturitu a jsi komunikativní člověk?

Region : Ostrava
Email : Kpavla@centrum.cz

Léčebné lázně Lázně Kynžvart

zdravotní sestru pro práci v dětské léčebně Mánes Karlovy Vary. Práce s dětmi, nepřetržitý provoz

Region : Karlovy Vary
Telefon : +420604907526
Email : bouckova@lazne-kynzvart.cz

TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY A PRACOVNÍK VÝDEJNY

Náplň práce: odpovědnost za technologické zpracování dokumentace za účelem přípravy podkladů pro výrobu  tvorba technologických postupů u zakázek  kalkulace plánovaných zakázek  evidence, kontrola dostupnosti přípravků, klíčových nástrojů, nářadí, měřil a následné provedení jejich rezervací  kontrola vráceného a reklamovaného nářadí a nástrojů při vrácení do výdejny Očekáváme od Vás: SŠ vzdělání ideálně technického zaměření  praxi na obdobné pozici  komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou  orientaci ve výkresové dokumentaci  svědomitého, pečlivého a zodpovědného člověka ochotného se učit novým věcem

Region : Blansko
Telefon : 601333037
Email : andrea.rybarova@otto-junker.com

Výpomoc ve školce, úklid, chůva

Dobrý den, hledám brigádu na únor ve školce či DS. Úklid, výpomoc u dětí, výdej stravy. Certifikát + potr.pr. mám.DPČ nebo DPP s možností záloh. Děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : +420731583345
Email : takacovapetra@email.cz

Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Hledám jakoukoliv práci

Hledám jakoukoliv práci na HPP,nabízim flexibilitu,spolehlivost.Můj zdravotní stav je dobrý,záznam v rejstřiku trestu nemám.Nástup ihned nebo dle dohody.Děkuji předem za případné nabídky.

Region : Jihomoravský
Telefon : 735238604
Email : ros384.ar@gmail.com

Pracovník údržby zeleně

Nadšenost pro práci, intuitivnost, zodpovědnost, zamýšlet se nad vykonávanou prací, řidičský průkaz sk. B a T-výhodou.

Region : Liberec
Telefon : 775740720
Web : www.ekoflora.cz
Email : vrbata@ekoflora.cz

úvěrový poradce

Hledáme úvěrové poradce pro sjednávání nebankovních úvěrů u společnosti s licencí ČNB,práce z domova online, pravidelné provize,zaškolení samozřejmností,nutné středoškolské vzdělání nebo praxe ve finančnictví.Prosím o posílání životopisu na eva.smidova@pojistenapujcka.cz

Region : Praha
Telefon : 606903561
Email : eva.smidova@pojistenapujcka.cz

Učitel/ka MŠ

Do našeho kolektivu bychom rády přivítaly spolehlivého, kvalifikovaného pedagoga s kreativním přístupem a hlavně láskou a pochopením k dětem. Pokud Vás zaujala tato nabídka, prosíme, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: reditelka@msuveverek.cz Těšíme se na Vás.

Region : Praha
Telefon : 777366490
Web : www.msuveverek.cz
Email : reditelka@msuveverek.cz

Administrativní pracovnice

Hledáme administrativní pracovnici/pracovníka do firmy Alostar ve Slavíči. Zabýváme se prodejem palivového dřeva, štípaných kůlů, výkupem pozemku. Náplní práce je komunikace se zákazníky, fakturace, příprava kupních smluv, daňového přiznání, administrativa firmy. Výhodou vzdělání ekonomického nebo lesnického směru, případně zkušenosti v realitách. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování. Jedná se o práci na HPP. Pracovní doba od 7.00 do 15.30. Platové podmínky 160,- hrubého/hodina. Životopisy prosím zasílat na e-mail taborska.tereza@email.cz do 7. 2. 2023.

Region : Přerov
Telefon : 725992432
Email : taborska.tereza@email.cz

Pokojská

Hledáme pokojskou na ranní směnu 7-15h

Region : Teplice
Telefon : 724822374
Email : rad.rusova@seznam.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...