Zobrazení dnes: 2949
Zobrazení včera: 7857
Zobrazení 2021: 1978220
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68890240

Dva kuchaři hledají práci

Dva kuchaři hledají práci v rámci celé ČR práce na horách a telefonní číslo. 7409203846

Region : Karlovarský
Telefon : 704187658
Email : jankumichal222@seznam.cz

Slévárenský dělník

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -až 30.000 Kč čistého Směnnost: -3 směny Nástup: -ihned Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny za doporučení dalších zaměstnanců – 3.000 Kč

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby - navíjení cívek

Personální agentura TEDY s.r.o., která je součástí skupiny RS-IG působící na trhu 15 let, přijímá nové zaměstnance. Hledáme nového kolegu na HPP, operátor/ka výroby na HPP Místo výkonu práce: Český Krumlov Váš čas v práci Navíjení cívek, kontrola kvality skenerem, montáž různých komponent Montážní práce, výroba induktivních komponentů do svářeček 3 směnný provoz Benefity Ubytování v hotelu v Českém Krumlově zdarma - 2 lůžkové pokoje, WC, koupelna (nebo příspěvek na ubytování 3.000 Kč za celý odpracovaný měsíc Dotované stravování na pracovišti Pravidelné testování na COVID-19 Přidělený koordinátor, který Vám pomůže s nástupem a zapracováním Mzda a příplatky Nástupní mzda od 127 Kč/hod. Po 3. měsících od 148 Kč/hod Kč/hod. Příplatek na noční 60 Kč/hod. Příplatek na odpolední 20Kč/hod. Co od Vás potřebujeme Manuální zručnost / vztah k výrobě Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost Práce na podobné pozici výhodou

Operátor výroby – automotive

Personální agentura TEDY s.r.o., která je součástí skupiny RS-IG působící na trhu 15 let, přijímá nové zaměstnance. Hledáme nového kolegu na HPP, operátor/ka výroby na HPP Místo výkonu práce: České Velenice Váš čas v práci Obsluha stroje se základní znalostí práce na PC Vkládání kovových částí do svařovacího stroje 3 směnný provoz Benefity Zajištěné ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích v Nových Hradech nebo v Českých Budějovicích Příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc Doprava do/z práce zdarma Dotované stravování na pracovišti nebo stravenky Možnost práce přesčas Pravidelné testování na COVID-19 Přidělený koordinátor, který Vám pomůže s nástupem a zapracováním Mzda a příplatky Nástupní mzda od 120 Kč/hod, po 3 měsících navýšení až na 190 Kč/hod hrubého Docházkový bonus 1.500 Kč/měsíc za pravidelnou docházku Výkonnostní prémie až 30% Pololetní prémie 5 - 15.000 Kč Další individuální odměny dle výsledků Vaší práce Co od Vás potřebujeme Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost Uživatelská znalost práce na PC Práce na podobné pozici výhodou

Pomocná síla do kuchyně

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně do mateřské školy v Praze 10, práce je na plný pracovní úvazek za nemocnou paní kuchařku do konce školního roku.

Region : Praha
Email : ms.sj@email.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PENGRYN s.r.o

Region : Praha
Telefon : 77549370
Email : pengrin@seznam.cz

Operátor výroby – Annaberg-Buchholz

Operátor výroby zpravidla mívá na starosti: -Obsluha strojů, vkládání materiálu ke zpracování na vstupu a kontrola materiálu na výstupu, -Kompletace součástí v hotový výrobek -Pásová výroba – výroba stejných dílů nebo součástí v normovaném počtu -Balení hotových produktů -Kontrola kvality vyrobených produktů Požadavky na uchazeče na pozici operátor výroby: -Znalost němčiny alespoň na úrovni A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny -Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil pro dojíždění za prací -Ochota pracovat ve směnném provozu – minimálně dvě směny -Výhodou jsou předchozí zkušenosti na obdobné pozici

Telefon : +420603142799
Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-aue/
Email : aue@starke-jobs.com

Učitelka pro bilingvní vzdělávání mateřské školy

flexibilita, loajalita, proaktivita, kreativita, schopnost přijímat a učit v souladu s moderními trendy metod a programů orientovaných na individualitu dítěte.

Region : Praha
Web : https://1stbaby.cz
Email : tomas.beier@1stenglish.cz

Fit Influencer

- věk nad 18 let - ochotu učit se novým dovednostem a znalostem - zájem o obor výživy, sportu, příp. i péče o pleť - aktivní přístup k práci - odpracovat min. 10-15 hodin týdně online nebo osobně na pobočce - spolehlivost - komunikativnost - příjemný vzhled a vystupování

Region : Jihomoravský
Telefon : 605133459
Web : https://www.facebook.com/zdraviavkondici
Email : prvnistudiofit@seznam.cz

Učitelka MŠ

Hledáme usměvavou a kreativní kolegyni na pozici paní učitelky do česko-anglické mateřské školky na Praze 4. Vzdělání a praxe nutností.

Region : Praha
Telefon : 773112266
Web : www.skolka-smarties.cz
Email : smarties@kindergarten.cz

Lesnické práce

Vlastni auto

Telefon : 778736394
Email : nera-bau.kriz@seznam.cz

Paní učitelku do MŠ

Dobrý den všem, pro mateřskou školu v Praze 8 - Březiněvsi hledáme od září 2021 kvalifikovanou nebo studující paní učitelku na tři dny v týdnu (jedná se o zástup za kolegyni na MD). Mohu nabídnout stálý a pohodový kolektiv, moderně vybavenou školu. Požadujeme spolehlivost, kladný vztah k dětem. Budeme se těšit na Vaši nabídku. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Region : Praha
Telefon : 724 486 324
Email : ms@brezineves.cz

Úklid v MŠ

Dobrý den všem, pro mateřskou školu v Praze 8 - Březiněvsi hledáme od září 2021 na 4 hodiny denně paní na úklid, jedná se o dopolední úklid a pomoc s dětmi. Mohu nabídnout stálý pohodový kolektiv, moderně vybavenou školu. Požadujeme spolehlivost, kladný vztah k dětem. Budeme se těšit na Vaši nabídku. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Kuchřka pro MŠ

Dobrý den všem, pro mateřskou školu v Praze 8 - Březiněvsi hledáme od září 2021 na 4 hodiny denně vyučenou nebo zaučenou paní kuchařku do školní kuchyně. Mohu nabídnout stálý pohodový kolektiv, moderně vybavenou kuchyni. Požadujeme spolehlivost, kladný vztah k dětem. Budeme se těšit na Vaši nabídku. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Uklizečka

Řidičský průkaz Pečlivost Spolehlivost

Region : NovýJičín
Telefon : 737386980

Obchodník

- chceme nadšence, který nemá problém oslovovat potencionální klienty - umíš mluvit a nebojíš se přesvědčovat ostatní o svých názorech a nápadech - organizace je tvou silnou stránkou, dokážeš pracovat samostatně a proaktivně - víš, jak řešit problémy a umíš je řešit - za každé situace hledáš řešení namísto výmluvy - řidičský průkaz

Region : Ostrava
Telefon : 778066969
Web : https://digiday.com/
Email : andrea@digiday.cz

Masér/ka

Praxi v oboru, pečlivost, chuť pracovat

Region : Brno-město
Email : studio.ala@email.cz

HLEDÁME OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNI

- Praxe v oboru kamenictví nebo stavebnictví výhodou. - Uživatelská znalost na PC, samostatnost a flexibilita. - Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). - Talent pro obchodní jednání. - Ochotu učit se novým věcem. - Pozitivní přístup a nadšení pro svěřený úkol.

Region : Zlínský
Web : https://www.kamenictvitop.cz/

asistent pedagoga

Mateřská škola Praha 9 - Černý Most hledá od září 2021 asistenta pedagoga na celý úvazek. Požadovaná kvalifokace - kurz asistenta pedagoga, případně vyšší pedagogické vzdělání

Region : Praha
Telefon : 736530378
Web : paculka.cz
Email : skolka@mspaculova.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www