Zobrazení dnes: 5087
Zobrazení včera: 7404
Zobrazení 2021: 1922512
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68834532

ASISTENT PEDAGOGA MŠ

Jsem mladý pedagog z Prahy a hledám uplatnění jako asistent pedagoga v MŠ. Vystudoval jsem VOŠ pedagogickou v Praze 6 a dosud mám 5,5 roku praxe. Úvazek bych rád od 0,7 do 1,0. Momentálně jsem bez zaměstnání. Děkuji vám za nabídky. Petr Podzemský, DiS. Telefon: 731853800 email: podzemsky.petr@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 731853800
Email : podzemsky.petr@seznam.cz

Akvizice

Pro nově vznikající pobočku naší společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na akvizici nových zákazníků v oblasti energetiky. Práce na ŽL, možnost fixu při předchozích zkušenostech v oboru. Nástup možný ihned.

Region : Plzeň-město
Telefon : 725005686
Web : https://frantiskovyenergie.cz/
Email : hlasny@frantiskovyenergie.cz

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Řidič nákladního automobilu do 12 tun

Dobrý den, Autodoprava Svoboda nabízí práci pro řidiče nákladního automobilu do 12 tun. Jedná se o denní rozvoz pro logistickou firmu po Jihomoravském kraji. Výjezd/návrat Brno, nebo dle dohody. Pracovní doba ponděli-pátek, víkendy má řidič volné. *Požadujeme: Profesní způsobilost, řidičské oprávnění sk. C Zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost *Nabízíme K dispozici služební telefon s neomezeným paušálem. Poskytujeme pracovní oděv. Mzda 27 000,- Kč čistého Nástup ihned V případě zájmu posílejte životopisy na emailovou adresu: lucie.ad.svoboda@seznam.cz Nebo volejte na tel.čislo 608 977 203

Region : Brno-město
Telefon : 608 977 203
Email : lucie.ad.svoboda@seznam.cz

Pro nově vznikající pobočku naší společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na akvizici nových zákazníků v oblasti energetiky. Práce na ŽL.

Dva kuchaři hledají práci v rámci celé ČR. Tel 720542598

Region : Moravskoslezský
Telefon : 720542598
Email : jankumichal222@seznam.cz

Práca v Nemecku

www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • slovenská pracovná zmluva • hradené odvody aj počas medzi – turnusového voľna • poskytujeme A1 formulár • platené bonusy počas sviatkov • poskytujeme zálohu na mzdu v prípade potreby • podávame ročné daňové zúčtovanie • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina M z Grundstadtu, pri Kaiserlauterne PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 600 € Plat: 1 500 € netto/ mesiac (hradené 100 €) Špeciálny bonus: - Turnus: 1 mesiac Druh spolupráce: pracovná zmluva Nástup 08.02.2021 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pani 76 ročná, 50 kg, 160 cm, osteoporozoza, inkontinencia, rakovina, pohybuje sa pomocou Pán 78 ročný - samostatný Pomôcky: rolátor, palička Ďalšie informácie: bývajú v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet fajčenie povolené vonku, celodenná strava Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Montážní dělník

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -leden 2021 Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Region : Pelhřimov
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - leden 2021 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Region : Jihočeský

Praha

Region : Praha
Telefon : 735505417
Email : christian.havana@seznam.cz

pracovník ostrahy

trestní bezúhonnost, svědomitost, komunikativní

Region : Brno-venkov
Telefon : 602540305
Email : luxusplus@seznam.cz

Učitel/ka MŠ

Kromě nezbytné pedagogické kvalifikace ( min. chůva ) požadujeme dobrou znalost anglického či dalšího jazyka, příjemné vystupování a zodpovědnost. Vítány jsou zkušenosti na pozici učitelky / učitele mateřské školky.

Region : Praha-západ
Telefon : 777073449
Email : jakub.carva@seznam.cz

Kucharka

Nabízím práci na HPP, jednosměnný provoz, pracovní doba od 6-14:30h. Nástup od 1.2.2021. Požadujeme: vyuční list v oboru kuchař + praxe min.5 let. Životopisy posílejte na e-mail: vedouci.msj@seznam.cz.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 732714768
Email : Vedouci.msj@seznam.cz

Přijmeme pracovníky do výroby

Přijmeme zaměstnance na pozici operátor výroby v Plzni a okolí. Zaměstnavatel nemá žádné speciální požadavky na uchazeče. Není dokonce potřeba předchozí praxe, vše potřebné Vás naučíme. Forma výběrového řízení je osobní pohovor.

Telefon : 601128128
Web : www.awacz.cz
Email : nabor@awacz.cz

Ridic

Sháním ridice na rozvoz balíku,u společnosti DPD,pro rozvoz Pardubice a okolí.

Region : Pardubický
Telefon : 777535978
Email : putar@centrum.cz

FAKTURANT/KA

Pracovní náplň Vystavování faktur, správa pohledávek Komunikace s klienty (telefonická, emaily) Příprava podkladů ke smlouvám Administrativní činnost, spolupráce s účetní Požadujeme Výborné komunikační schopnosti SŠ Spolehlivost, schopnost plnit úkoly samostatně Uživatelská znalost PC Praxe v obdobné pozici výhodou

Region : Příbram
Telefon : 721666302
Web : www.kbnet.cz
Email : info@kbnet.cz

pečovatelka

Do našeho týmu hledáme terénní pečovatelku. Požadujeme kladný přístup k seniorům, aktivní řidič, výhodou je kurz pro pracovníky v sociálních službách. Místo výkonu Troubky okr. Přerov. Nástup co nejdříve. životopis posílejte na e-mail: martina.opatrna@troubky.cz

Region : Praha
Telefon : 792316063
Email : martina.opatrna@troubky.cz

Technický pracovník

střední vzdělání s maturitní zkouškou se zaměřením na elektrotechniku, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), oprávnění pro činnost dle vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice je výhodou, praxe v oboru zabezpečovacích nebo komunikačních technologií vítána, oceníme i zájem o tyto obory, vhodné též pro absolventy.

Region : Česká Lípa
Telefon : 487878212
Email : hcerna@vez.spr.justice.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www