Zobrazení dnes: 3299
Zobrazení včera: 7857
Zobrazení 2021: 1978570
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68890590

Dobrý den, Sháním manuální nebo strojní práci na víkendy (mám strojní průkaz, pásový bagry a nakladače, řidičský průkaz B,C ) Budu rád za jakoukoli nabídku .. Pracuji na stavební firmě , které se starám i o zahrady .. Předem děkuji..

Region : Středočeský
Telefon : 720300451
Email : Souckovi9786@seznam.cz

Zpracování dřeva

Zkušenosti nejsou podmínkou.

Region : Plzeň-jih
Telefon : 775261140

OPERÁTOR VÝROBY OD 115Kč/h+bonusy, s ubytováním ZDARMA

- Ochotu pracovat na směny - Zodpovědný přístup k práci - Dobrý zdravotní stav

Region : Havlíčkův Brod
Telefon : 607176736
Email : nabor@fabreko.eu

Učitelka v MŠ

Hledáme šikovnou paní učitelku na plný úvazek na pracoviště MŠ V Bytovkách 803, Praha 10 - Uhříněves

Region : Praha
Telefon : +420737386103
Email : info@msslunecni.cz

Hledáme učitelku MŠ

Požadujeme vztah k dětem, rozvíjení se v oboru a spolupráci s kolegy.

Region : Praha
Web : www.ms.zelenecska.cz
Email : reditelna@ms-zelenecska.cz

Školnice

MŠ Litvínovská 490, Praha 9, příjme na HPP školnici. Nástup 1.2.2021 nebo dle dohody. Životopis prosíme na email mslitvinovska@volny.cz, nebo volejte na te.: 286 889 241, mobil.:773 519 444. Na spolupráci s vámi se těší přátelský kolektiv MŠ.

Region : Praha
Telefon : 286889241
Email : mslitvinovska@volny.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Hledáme učitelka MŠ

Od září 2021 přijmeme učitelku MŠ do speciální třídy pro děti s kombinovaným postižením - MŠ Praha 9 - Lehovec.Bližší informnace na ms.chvaleticka@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : +420607220465
Web : skolicka-lehovec.com
Email : ms.chvaleticka@seznam.cz

Hledám práci v Severní a Západní Evropě

33letý svobodný, bezdětný muž hledá práci na HPP v Severní a Západní Evropě.děkuji předem za nabízené pracovní možnosti. Prosím nenabízejte mi pracovní pozice přes agenturní společnosti. Děkuji.

Region : NovýJičín
Telefon : 704507037
Email : pubkozicka@seznam.cz

Hledám práci na HPP

33letý svobodný, bezdětný muž hledá práci na hpp v hotelnictví a cestovním ruchu, dopravě a zásobování, v zemědělství, ve službách, (dělník v tisku, polygrafii, kurýr, logistik, portýr / dveřník, pracovník v provozu, řidič vysokozdvižného vozíku, skladník / manipulant) a jiné.. děkuji předem za nabízené pracovní možnosti. Prosím nenabízejte mi pracovní pozice přes agenturní společnosti. Děkuji.

asistent pedagoga

Mateřská škola, Praha 4, V Benátkách 1751 přijme kvalifikovanou asistentku pedagoga na poloviční úvazek. Nástup 1.2.2021. Bližší info: 602604420

Region : Praha
Telefon : 602604420
Email : msbenatky@gmail.com

Lakýrník

Náplň práce: - obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů Co požadujeme: -práce pro muže -potřeba se dobře dorozumět česky -možnost dělat přesčasy Mzda: -24.000 Kč Směnnost: -2-3 směny - 8 nebo 12 hod/den, možnost práce přesčas Místo výkonu: - Pelhřimov Nástup: -leden 2021 Benefity: - zajištění ubytování zdarma 100 m od zaměstnání -možnost čerpání záloh pravidelně každý týden -odměny za doporučení dalších zaměstnanců -svozy z okolí

Region : Pelhřimov
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Svářeč CO2

Náplň práce: - Požaduje se platný svářečský průkaz CO2 Co požadujeme: -potřeba se dobře dorozumět česky -možnost dělat přesčasy Mzda: - 190 Kč/Nhod Směnnost: - 2-3 směny - 8 nebo 12 hod/den, možnost práce přesčas Místo výkonu: -Pelhřimov Nástup: -leden 2021 Benefity: - zajištění ubytování na ubytovně 100 m od zaměstnání -možnost čerpání záloh pravidelně každý týden -odměny za doporučení dalších zaměstnanců -svozy z okolí

Region : Vysočina

Operátor/ka ve výrobě – navíjení cívek

Náplň práce: -navíjení cívek, kontrola kvality skenerem -montážní práce, výroba induktivních komponentů do svářeček -dodržování technologických, pracovních a kontrolních postupů při práci Co požadujeme: -stačí nám spolehlivost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem, zbytek se naučíte u nás Mzda: -125Kč/hod nástup, po zkušební době 141Kč/hod -výkonnostní prémie -příplatky za odpolední a noční směny nad rámec zákoníku práce Směnnost: -2 směny Místo výkonu: -Český Krumlov Nástup: – leden 2021 Benefity: -zabezpečení přepravy do práce -zabezpečení ubytování -příspěvek na ubytování 3.000,- za celý odpracovaný měsíc -pravidelné zálohy -bonusy a příplatky -jistota stabilního přijmu

Region : Jihočeský

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - leden 2021 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Pohodová práce ve výrobě

- Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve tří směnném provozu - Zodpovědnost za odvedenou práci - Předchozí zkušenost na pozici operátora/ky výhodou, nikoliv podmínkou

Region : Brno-město
Telefon : 775478644
Web : www.manuvia.cz
Email : vendula.cincurova@manuvia.com

Asistent pedagoga

pedagogické vzdělání, kurz asistenta pedagoga nebo praxe s dětmi výhodou

Region : Praha-západ
Telefon : 731651385
Web : www.mszbuzany.cz
Email : mszbuzany@seznam.cz

Uklízečka v Mš,Zš

Dobrý den, hledám práci jako uklízečka nebo pomocná síla do Mateřské nebo Základní školy. Mohla bych pracovat na zkrácený (6hodin) nebo i poloviční úvazek. Nástup možný ihned. Nejlépe Praha 12,4 nebo blízké okolí. Jsem po rodičovské dovolené ( mám 2 děti) z toho důvodu potřebuji kratší úvazek. Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 776069164
Email : katkamarik@seznam.cz

Mechanik motocyklů

- perfektní orientaci v oblasti servisu motocyklů (předchozí praxe či vyučení v oboru) - pracovitost a zodpovědnost - základy práce na PC - znalost mechanických i elektronických součástí motocyklů - aktivní řidič skupiny A, B

Region : Ostrava
Web : www.motopark.cz
Email : tomas.lubojacky@motopark.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www