Zobrazení 2021: 1922124
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : U Bubeníčků - restaurace a hostel
Ulice : Myslíkova 8
Město : Praha 2
Telefon : 224 922 357

Restaurační a ubytovací komplex v centru Prahy - slevy pro skupinové pobyty

U Bubeníčků

restaurační a ubytovací komplex

Myslíkova 8, Praha 2

Nabídka spolupráce v oblasti ubytovacích a gastronomických služeb

Vážení,

historie Bubeníčků sahá až do poloviny 14. století, kdy zde byla sladovna, dlouholetá tradice současné restaurace je známá všem pražským starousedlíkům.

Nacházíme se v samotném centru Prahy v pomyslném trojúhelníku mezi Národním divadlem, Tančícím domem a Mánesem. Výhodou je výborná dostupnost MHD do 2 minut.

Apartmány a hostel U Bubeníčků nabízí

- kvalitní a cenově přijatelné ubytování, v podobě apartmánů a hostelových pokojů přímo v centru

Prahy, v Myslíkově ulici, výborný výchozí bod jak za zábavou, tak za historií Prahy

- možnost stravování v našem restauračním komplexu na stejné adrese (snídaně, polopenze, plné penze)

- ubytování pro skupiny od 200,-Kč/os

- sezónní a skupinové slevy, cena možná dohodou

- pro pedagogický doprovod, při ubytování skupiny studentů, pokoj zdarma

Podrobnější informace o našem zařízení naleznete na webové adrese www.ububenicku.cz, kde jsou k dispozici fotografie pokojů, apartmánů i restauračního komplexu. V případě Vašich dotazů a požadavků ohledně naší případné spolupráce nás neváhejte kontaktovat.

Restaurace U Bubeníčků nabízí:

- restauraci (80 míst), salon Česká chalupa (70 míst), Formanský povoz -zahradní restaurace (50 míst), hudební klub-diskotéka k pořádání oslav a večírků

- svatební hostiny, soukromé i firemní akce, oslavy a rauty, catering…s kapacitou až 200 osob

- pro ubytované hosty sleva na konzumaci v restauraci 10%

- sestavení menu dle požadavků klienta minimálně týden předem

U Bubeníčků: tel.: 602 712 331, 224 922 357, e-mail: ububenicku@centrum.cz

Web : www.ububenicku.com
Email : info@ububenicku.com
Datum vložení : 02.11 14:58 - 2012

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www